Av. Hanifi Bayrı

Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık Hizmetleri

Hukuk Bürosu İletişim Sayfası

Aşağıda bulunan iletişim formunu kullanarak ya da hukuk büromuzun e-posta adresine doğrudan bir e-posta göndererek bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim formu ya da e-posta gönderinizde adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranızla birlikte sorununuzu ve talebinizi açıklayan detaylı bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bunlar dışında anında avukat desteği almak için aşağıda belirtilen yollarla bize ulaşıp canlı avukat desteği alabilirsiniz.

Yüzyüze Hukuki Destek

Şişli/İstanbul merkez ofisimiz ile Ankara, İzmir, Diyarbakır, Malatya ve K.Maraş irtibat merkezlerimizden herhangi birinde yüzyüze hukuki destek alabilirsiniz. Herhangi bir iletişim kanalını kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Online Hukuki Destek

Online hukuki destek, bireyler ve şirketler için pratik, hızlı ve etkin bir hukuki danışmanlık yöntemidir. Bu hizmetler, avukatlara ve müvekkillere zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın iletişim kurma imkanı sağlamaktadır. Müvekkillerimiz tüm hukuki soru ve taleplerini e-posta, whatsapp destek hattı, iletişim formu, online destek paneli gibi araçlarla anında ileterek yanıt alabilmektedir.

WhatsApp Destek Hattı: Online hukuki destek taleplerinizi WhatsApp Destek Hattımız üzerinde 7/24 bize ulaştırabilirsiniz. Mesajınızda isminiz, e-posta adresiniz, telefon numaranız ile destek talebinde bulunduğunuz konu ile alakalı ayrıntıları iletmeniz halinde size en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Sesli Destek Hattı: Sesli hukuki destek taleplerinizi telefon numaramız üzerinden 09:00 – 23:00 saatleri arasında bize ulaştırabilirsiniz. Destek almak istediğiniz konuya göre ilgili avukatımıza yönlendirilerek acil durumlarda gerekli hukuki desteği almanız sağlanacaktır. 

Online Destek Talebi: Web sitemiz üzerinden online hukuki destek panelimizi kullanarak tüm dava ve takip dosyalarınıza ulaşabileceğiniz gibi herhangi bir konuda anında online avukat desteği de alabilirsiniz.

Adres:

Abide-i Hürriyet Cad. No: 154/6 Şişli-İstanbul//Türkiye

Telefon:

+90 212 343 6060

Faks:

+90 212 343 6065

E-posta:

bilgi@hanifibayri.av.tr