Av. Hanifi Bayrı

Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz: Tüketici Hakları

Her gün farkında olmadan veya farkında olarak yanıltıcı reklamlar, hatalı ürünler, sözleşme şartları ve diğer birçok konuda tüketicilerin hakları ihlal edilebilmektedir.  Tüketici Hakları konusunda online hukuki destek hizmeti sunan hukuk büromuz, tüketicilerin haklarının korunması ve savunulması için çalışmaktadır. Amacımız, tüketicilerin korunması için mücadele etmek ve haklarının ihlal edilmesi durumunda tüketicilere hukuki destek sağlayarak tüketicilerin haklarına saygı gösterilmesi, tüketici haklarının korunması ve adil bir rekabetin sağlanmasını temin etmektir.

Hukuk büromuz, tüketicilerin haklarının korunması ve savunulması konusunda uzmanlaşmış avukatlardan oluşmaktadır. Tüketicilerin haklarının ihlal edildiği durumlarda, hukuki destek sağlayarak tüketicilerin haklarının korunmasını sağlanmakta ve gerektiğinde hukuki yollarla tazminat talep edilmektedir.

Online Hukuki Destek Hizmeti

Tüketici hakları konusunda meydana gelen uyuşmazlıklarla alakalı müzakere ve anlaşma yapısına uygun hukuki çözümler sunmaktayız. Bu kapsamda, müvekkillerin ilgili taraflarla anlaşma süreçlerinin hızlı ve etkin yönetilmesine katkı sağlamaktayız. Aynı zamanda, müvekkillerin mevcut ve potansiyel hukuki sorunlarını çözmek için gerekli anlaşma ve sözleşme metinlerinin hazırlanması ve gözden geçirilmesi noktasında yardımcı olmaktayız.

Online Danışmanlık Hizmeti: Tüketici hakları konusunda danışmanlık hizmetleri sunarak, tüketicilerin haklarını anlamalarına ve savunmalarına yardımcı olmaktayız. Tüketici haklarına saygı gösterilmesini sağlamak, haksız uygulamalara karşı mücadele etmek ve müvekkillerin tüketici hakları alanında hukuksal risklerini en aza indirmek için hızlı ve etkili bir şekilde hukuki destek hizmeti sunmaktayız.

Avukatlık Hizmeti: Dava takibi ve temsili hizmetlerimiz kapsamında, tüketici hakları ile ilgili dava ve idari işlemlerde müvekkillere profesyonel avukatlık hizmeti sunmaktayız. Tüketici hakları konusunda müvekkillerin hak ve menfaatlerini en iyi şekilde koruyarak, yargılama ve başvuru süreçlerini yürütmekteyiz. 

Hukuk Bürosu İletişim

Tüketici hakları konusunda web sitemizde bulunan iletişim formunu kullanarak ya da hukuk büromuzun e-posta adresine doğrudan bir e-posta göndererek bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim formu ya da e-posta gönderinizde adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranızla birlikte sorununuzu ve talebinizi açıklayan detaylı bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bunlar dışında anında avukat desteği almak için aşağıda belirtilen yollarla bize ulaşıp canlı avukat desteği alabilirsiniz.

WhatsApp Hukuki Destek Hattı: Tüketici hakları konusunda canlı avukat desteği almak için +90 212 343 6060 numaralı WhatsApp Destek Hattımız üzerinde bize ulaşabilirsiniz. 

Sesli Hukuki Destek Hattı: Tüketici hakları konusunda canlı avukat desteği almak için +90 212 343 6060 numaralı telefon üzerinden avukatlarımıza anında ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Online Hukuki Destek Paneli: Web sitemiz üzerinden online hukuki destek panelimiz aracılığı ile tüm dava ve takip dosyalarınıza ulaşabileceğiniz gibi herhangi bir konuda online avukat desteği de alabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

Hukukun bir çok alanında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Başlıca uzmanlık alanlarımız aşağıda belirtilmiştir. Tüm hizmetlerimizi görüntülemek için Çalışma Alanları sayfamızı ziyaret edebilir ya da herhangi bir iletişim yolunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.