Av. Hanifi Bayrı

Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz: İşçi Hakları

İşverenlerin işçilere karşı yasal sorumlulukları vardır ve bu sorumluluklar, çalışanların ücretleri, çalışma saatleri, izin hakları, sağlık ve güvenlik gibi konuları kapsar. Hukuk büromuz, çalışanların işverenleriyle olan sözleşmelerinde yer alan koşulların yasal olarak geçerli olup olmadığını ve işverenlerin yasal yükümlülüklerini yerine getirip getirmediğini değerlendirerek işçi ve işverenlerin hukuksal risklerini güvence altına almaktadır. 

İşverenlerin işçilere karşı yasal sorumlulukları arasında, işçilerin sağlık ve güvenliği de yer almaktadır. Hukuk büromuz, işçilerin çalışma koşullarının güvenli ve sağlıklı olmasını sağlamak için işverenlerin yasal yükümlülüklerini değerlendirmekte ve işçilere uygun bir çalışma ortamı sağlanması için gerekli hukuki adımların atılması noktasından avukatlık hizmeti sunmaktadır. İşverenler tarafından yapılan haksız işten çıkarmalar, ücret ödememe, işçi sağlığı ve güvenliği ihlalleri gibi durumlarda, avukatlarımız işçilerin haklarını korumak için gereken yasal adımları atmakla birlikte işçilerin haklarını savunmak için işverenlerle müzakereler yapmak da avukatlık hizmetlerimiz arasındadır.

Online Hukuki Destek Hizmeti

İşçi hakları konusunda meydana gelen uyuşmazlıklarla alakalı arabuluculuk, müzakere ve anlaşma yapısına uygun hukuki çözümler sunmaktayız. Bu kapsamda, müvekkillerin ilgili taraflarla anlaşma süreçlerinin hızlı ve etkin yönetilmesine katkı sağlamaktayız. Aynı zamanda, müvekkillerin mevcut ve potansiyel hukuki sorunlarını çözmek için gerekli anlaşma ve sözleşme metinlerinin hazırlanması ve gözden geçirilmesi noktasında yardımcı olmaktayız.

Online Danışmanlık Hizmeti: Hukuk büromuz, işçilerin haklarını korumak ve işverenlerin yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerini sağlamak için online hukuki destek hizmeti sunmaktadır. Amacımız işçi haklarına saygı gösterilmesini sağlamak, haksız uygulamalara karşı mücadele etmek ve müvekkillerin hakları konusunda hukuksal risklerini en aza indirmek için hızlı ve etkili bir şekilde hukuki destek hizmeti sunmaktır. 

Avukatlık Hizmeti: İşverenlerin yasal sorumluluklarını yerine getirmemesi veya işçilerin haklarını ihlal etmesi durumunda, işçiler yasal yollara başvurarak haklarını savunabilirler. Hukuk büromuz, işçilerin haklarını korumak için gerektiğinde dava, takip ve şikayet yollarına başvurma konusunda müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktayız.

Hukuk Bürosu İletişim

İşçi hakları konusunda web sitemizde bulunan iletişim formunu kullanarak ya da hukuk büromuzun e-posta adresine doğrudan bir e-posta göndererek bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim formu ya da e-posta gönderinizde adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranızla birlikte sorununuzu ve talebinizi açıklayan detaylı bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bunlar dışında anında avukat desteği almak için aşağıda belirtilen yollarla bize ulaşıp canlı avukat desteği alabilirsiniz.

WhatsApp Hukuki Destek Hattı: İşçi hakları konusunda canlı avukat desteği almak için +90 212 343 6060 numaralı WhatsApp Destek Hattımız üzerinde bize ulaşabilirsiniz. 

Sesli Hukuki Destek Hattı: İşçi hakları konusunda canlı avukat desteği almak için +90 212 343 6060 numaralı telefon üzerinden avukatlarımıza anında ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Online Hukuki Destek Paneli: Web sitemiz üzerinden online hukuki destek panelimiz aracılığı ile tüm dava ve takip dosyalarınıza ulaşabileceğiniz gibi herhangi bir konuda online avukat desteği de alabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

Hukukun bir çok alanında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Başlıca uzmanlık alanlarımız aşağıda belirtilmiştir. Tüm hizmetlerimizi görüntülemek için Çalışma Alanları sayfamızı ziyaret edebilir ya da herhangi bir iletişim yolunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.