Av. Hanifi Bayrı

Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz: İnsan Hakları

İnsan hakları, dünya genelinde tüm insanların doğuştan sahip olduğu temel haklardır. Bu haklar, bireylerin özgürlüğü, eşitliği, adaleti ve insanca yaşama hakkını kapsar. Ancak, maalesef insan hakları ihlalleri günümüzde hala yaygın olarak görülmektedir. İnsan hakları ihlalleri, bireylerin temel haklarını çiğneyen her türlü uygulama ve eylemleri kapsamaktadır. Bu nedenle, insan haklarının korunması ve savunulması önemli bir konudur.

Hukuk büromuz, insan hakları konusunda uzmanlaşmış avukatlar tarafından yönetilmektedir. İnsan hakları savunucuları olarak, müvekkillerimizin temel insan haklarının korunması için çalışıyoruz. Hukuk büromuz, uluslararası insan hakları hukuku, insan hakları savunuculuğu, insan haklarına saygı göstermeyen faaliyetlerin önlenmesi, insan hakları ihlallerine karşı mücadele ve tazminat talepleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Online Hukuki Destek Hizmeti

Hukuk büromuzun online hukuki destek hizmetleri arasında, insan hakları ihlallerine karşı tazminat davaları açmak, Anayasa Mahkemesi ve İnsan Hakları Mahkemesi nezdinde bireysel başvurularda bulunmak, insan haklarına aykırı uygulamalara karşı mücadele etmek, insan hakları savunuculuğu ve danışmanlık hizmetleri sunmak yer almaktadır. Ayrıca, insan haklarına saygı göstermeyen kuruluşlara karşı yürütülen kampanyaları da desteklemekteyiz.

Online Danışmanlık Hizmeti: İnsan hakları konusunda danışmanlık hizmetleri sunarak, müvekkillerin haklarını anlamalarına ve savunmalarına yardımcı olmaktayız. İnsan haklarına saygı gösterilmesini sağlamak ve haksız uygulamalara karşı mücadele etmek için hızlı ve etkili bir şekilde online hukuki destek hizmeti sunmaktayız.

Avukatlık Hizmeti: Dava takibi ve temsili hizmetlerimiz kapsamında, insan hakları ile ilgili bireysel başvuru, dava ve idari işlemlerde müvekkillere profesyonel avukatlık hizmeti sunmaktayız. İnsan hakları konusunda müvekkillerin hak ve menfaatlerini en iyi şekilde koruyarak, yargılama ve başvuru süreçlerini yürütmekteyiz. 

Hukuk Bürosu İletişim

İnsan hakları konusunda web sitemizde bulunan iletişim formunu kullanarak ya da hukuk büromuzun e-posta adresine doğrudan bir e-posta göndererek bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim formu ya da e-posta gönderinizde adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranızla birlikte sorununuzu ve talebinizi açıklayan detaylı bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bunlar dışında anında avukat desteği almak için aşağıda belirtilen yollarla bize ulaşıp canlı avukat desteği alabilirsiniz.

WhatsApp Hukuki Destek Hattı: İnsan hakları konusunda canlı avukat desteği almak için +90 212 343 6060 numaralı WhatsApp Destek Hattımız üzerinde bize ulaşabilirsiniz. 

Sesli Hukuki Destek Hattı: İnsan hakları konusunda canlı avukat desteği almak için +90 212 343 6060 numaralı telefon üzerinden avukatlarımıza anında ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Online Hukuki Destek Paneli: Web sitemiz üzerinden online hukuki destek panelimiz aracılığı ile tüm dava ve takip dosyalarınıza ulaşabileceğiniz gibi herhangi bir konuda online avukat desteği de alabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

Hukukun bir çok alanında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Başlıca uzmanlık alanlarımız aşağıda belirtilmiştir. Tüm hizmetlerimizi görüntülemek için Çalışma Alanları sayfamızı ziyaret edebilir ya da herhangi bir iletişim yolunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.