Av. Hanifi Bayrı

Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz: Fikri Mülkiyet Hakları

Fikri mülkiyet, günümüzün rekabetçi dünyasında büyük önem taşımaktadır. Hukuk büroları, bu konuda bilgi ve deneyimlerini kullanarak fikri mülkiyetin korunması noktasında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Fikri mülkiyet, bireylerin yaratıcı çalışmalarının ve fikirlerinin korunması için alınan önlemler ve uygulamalar bütünüdür. Çevrimiçi hukuki danışmanlık desteği sunan hukuk büromuz, fikri mülkiyetin korunması alanında müvekkillerine güvence sağlar. Sunulan hukuki hizmetlerin genel amacı, fikri mülkiyet haklarına uygun hareket etmek ve hukuki yükümlülükleri karşılamaktır. Ayrıca fikri mülkiyet ihlalleri durumlarında doğru müdahale yöntemlerini belirleyerek, etkili çözümler sunabilmektir.

Çevrimiçi hukuki destek hizmeti sunan İstanbul merkezli hukuk büromuz, fikri mülkiyetin korunması ile ilgili yaşanan hukuki sorunlara yönelik çözümler sunmaktadır. Fikri mülkiyetin korunması noktasında alacağınız hukuki danışmanlık hizmeti hızla değişen yasal düzenlemeler ve teknolojik gelişmeler ile başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda fikri mülkiyetinizin güvende olmasını ve bu konudaki ihlallerin engellenmesini sağlayacaktır.

Online Hukuki Destek Hizmeti

Fikri mülkiyet konusunda meydana gelen uyuşmazlıklarla alakalı müzakere ve anlaşma yapısına uygun hukuki çözümler sunmaktayız. Bu kapsamda, müvekkillerin ilgili taraflarla anlaşma süreçlerinin hızlı ve etkin yönetilmesine katkı sağlamaktayız. Aynı zamanda, müvekkillerin mevcut ve potansiyel hukuki sorunlarını çözmek için gerekli anlaşma ve sözleşme metinlerinin hazırlanması ve gözden geçirilmesi noktasında yardımcı olmaktayız.

Online Danışmanlık Hizmeti: Fikri mülkiyet konusunda danışmanlık hizmetleri sunarak, müvekkillerin fikri mülkiyet hakları konusunda mevzuat ve içtihatlara uygun hareket etmelerini sağlamaktayız. Müvekkillerin fikri mülkiyet alanında hukuksal risklerini en aza indirmeyi ve meydana gelen ihlalleri hızlı ve etkili bir şekilde sonlandırmayı hedeflemekteyiz.

Avukatlık Hizmeti: Dava takibi ve temsili hizmetlerimiz kapsamında, fikri mülkiyet hakları ile ilgili dava ve idari işlemlerde müvekkillere profesyonel avukatlık hizmeti sunmaktayız. Fikri mülkiyet hakları konusunda müvekkillerin hak ve menfaatlerini en iyi şekilde koruyarak, yargılama ve başvuru süreçlerini yürütmekteyiz. 

Hukuk Bürosu İletişim

Fikri mülkiyet hakları konusunda web sitemizde bulunan iletişim formunu kullanarak ya da hukuk büromuzun e-posta adresine doğrudan bir e-posta göndererek bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim formu ya da e-posta gönderinizde adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranızla birlikte sorununuzu ve talebinizi açıklayan detaylı bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bunlar dışında anında avukat desteği almak için aşağıda belirtilen yollarla bize ulaşıp canlı avukat desteği alabilirsiniz.

WhatsApp Hukuki Destek Hattı: Fikri mülkiyet hakları konusunda canlı avukat desteği almak için +90 212 343 6060 numaralı WhatsApp Destek Hattımız üzerinde bize ulaşabilirsiniz. 

Sesli Hukuki Destek Hattı: Fikri mülkiyet hakları konusunda canlı avukat desteği almak için +90 212 343 6060 numaralı telefon üzerinden avukatlarımıza anında ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Online Hukuki Destek Paneli: Web sitemiz üzerinden online hukuki destek panelimiz aracılığı ile tüm dava ve takip dosyalarınıza ulaşabileceğiniz gibi herhangi bir konuda online avukat desteği de alabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

Hukukun bir çok alanında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Başlıca uzmanlık alanlarımız aşağıda belirtilmiştir. Tüm hizmetlerimizi görüntülemek için Çalışma Alanları sayfamızı ziyaret edebilir ya da herhangi bir iletişim yolunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.