Av. Hanifi Bayrı

Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz: Bilişim Hukuku

Bilişim teknolojileri günümüz dünyasında vazgeçilmez bir hal almıştır. Bu nedenle, bilişim hukuku da hayati bir öneme sahiptir. Bilişim hukuku, bilişim teknolojileri ile ilgili konuların hukuki boyutlarını ele alan bir hukuk dalıdır. İnternet, yazılım, elektronik ticaret, bilgi güvenliği, fikri mülkiyet hakları gibi konular bilişim hukuku kapsamında değerlendirilir. Bu alanda ortaya çıkan sorunlar ve uyuşmazlıklar da özellikle internet üzerinden hızla yayılmaktadır.

Bilişim hukuku alanında uzmanlaşmış bir hukuk bürosu olarak, müşterilerimize çeşitli hukuki konularda destek sunmaktayız. Bilişim suçları, internet, yazılım, elektronik ticaret, bilgi güvenliği, fikri mülkiyet hakları, domain kayıtları, siber saldırılar ve benzeri konularda müvekkillerimize avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. , sözleşme hazırlama, dava takibi, hukuki görüş ve rapor hazırlama gibi hizmetler sunmaktayız.

Online Hukuki Destek Hizmeti

Müvekkillerimizin bilişim teknolojileri ile ilgili tüm hukuki sorunlarında yanlarında olmak ve onlara çözüm sunmak en temel amacımızdır. Bu amaçla, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş sözleşme hazırlama, dava takibi, hukuki görüş ve rapor hazırlama gibi konularda profesyonel avukatlık hizmeti sunmakta ve müşterilerimizin haklarını korumak için her türlü hukuki mücadeleyi vermekteyiz.

Online Danışmanlık Hizmeti: Bilişim hukuku alanında uzmanlaşmış bir hukuk bürosu olarak kişisel verilerin korunması, siber suçlar, elektronik imza kullanımı, telif hakları, reklam ve ticari iletişimler, sözleşme hazırlanması ve düzenlemesi gibi konularda online hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Avukatlık Hizmeti: Dava takibi ve temsili hizmetlerimiz kapsamında, bilişim hukuku ile ilgili dava, takip, şikayet ve idari işlemlerde müvekkillere profesyonel avukatlık hizmeti sunmaktayız. Bilişim hukuku konusunda müvekkillerin hak ve menfaatlerini en iyi şekilde koruyarak, yargılama ve başvuru süreçlerini yürütmekteyiz. 

Hukuk Bürosu İletişim

Bilişim hukuku konusunda web sitemizde bulunan iletişim formunu kullanarak ya da hukuk büromuzun e-posta adresine doğrudan bir e-posta göndererek bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim formu ya da e-posta gönderinizde adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranızla birlikte sorununuzu ve talebinizi açıklayan detaylı bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bunlar dışında anında avukat desteği almak için aşağıda belirtilen yollarla bize ulaşıp canlı avukat desteği alabilirsiniz.

WhatsApp Hukuki Destek Hattı: Bilişim hukuku konusunda canlı avukat desteği almak için +90 212 343 6060 numaralı WhatsApp Destek Hattımız üzerinde bize ulaşabilirsiniz. 

Sesli Hukuki Destek Hattı: Bilişim hukuku konusunda canlı avukat desteği almak için +90 212 343 6060 numaralı telefon üzerinden avukatlarımıza anında ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Online Hukuki Destek Paneli: Web sitemiz üzerinden online hukuki destek panelimiz aracılığı ile tüm dava ve takip dosyalarınıza ulaşabileceğiniz gibi herhangi bir konuda online avukat desteği de alabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

Hukukun bir çok alanında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Başlıca uzmanlık alanlarımız aşağıda belirtilmiştir. Tüm hizmetlerimizi görüntülemek için Çalışma Alanları sayfamızı ziyaret edebilir ya da herhangi bir iletişim yolunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.